Občianske združenie MARESSA rozbieha v Kursalone od júla do októbra 2022 podujatia v zážitkovej kreatívnej tvorbe. Sú určené pre všetkých ľudí (ženy, mužov, seniorov, členov združení a líg, dokonca bude vytvorený čas aj pre rodinné maľovanie), ktorí vítajú možnosť prostredníctvom tvorenia uvoľniť zo seba neblahé strasti a emócie nahromadené za posledných pár rokov.

Pandemická a aj aktuálna doba, v ktorej žijeme sa dotýka každého inak. Niet snáď človeka, ktorý by nemal vlastný príbeh. Chceme ľuďom pomôcť. Uvoľniť stres a vnútorné napätie, prejaviť sa tvorivosťou, priniesť pocit radosti a krajšieho pohľadu na svet. Účastníkom sa budú venovať známi umelci aj amatérsky kreatívci. 

Predstavujeme Vám niekoľkých z nich. Pri každom umelcovi nájdete jeho termín zážitkovej kreatívnej tvorby  a zároveň máte možnosť prekliknúť sa na jeho webstránku a zoznámiť sa s jeho tvorbou.

  •  Umelkyňa PaedDr. Denisa Kolářová, ktorá vás uvedie do nádhernej Art- terapie. ( termín 20.07.2022 ). Zoznámte sa s tvorbou tu : PaedDr. Denisa Kolářová
  •  Výtvarníčka Alena Wagnerová, ktorá vám predstaví umeleckú prácu s textilom.  ( termín 06.10.2022 ) . Zoznámte sa s tvorbou tu : Alena Wagnerová
  •  Výtvarníčka PaedDr. Alexandra Geschwandtnerová, ktorá vás uvedie do sveta malieb. ( termín 09.07.2022 ) . Tvorba tu : PaedDr. Alexandra Geschwandtnerová
  •  Umelec Roman Machata Vám ukáže, ako je nádherné maľovanie. ( 22.08.2022 ) . Zoznámte sa s tvorbou tu : Roman Machata
  •  Umelkyňa Jana Bayer Vám predstaví keramikárstvo. ( termín 14.07.2022). Zoznámte sa s tvorbou tu : Jana Bayer

Zážitková kreatívna tvorba bude prebiehať v konkrétnom termíne a čase :

a ) 1. Skupinka 10 účastníkov dopoludnia, v čase od 9 – 12 hod

b ) 2. Skupinka 10 účastníkov popoludní, v čase od 13 – 16 hod

 
ÚČASŤ JE PRE VŠETKÝCH ZÁUJEMCOV ZDARMA !
 
JE VŠAK POTREBNÉ SA REGISTROVAŤ NA KONKRÉTNY TERMÍN. 
 
UPOZORNENIE : Registrácia je možná len na jeden typ zážitkovej kreatívnej tvorby ( maľba, umenie textilu, keramika ) a len 1x. V prípade, že budete mať záujem o viacero termínov, alebo viacero zážitkovej kreatívnej tvorby, uveďte to pri registrácii v poznámke. Ak sa nám uvoľní termín, budeme vás kontaktovať.
 

Registrácia bude otvorená od 6.6. – do 26.6.2022 na našej webovej stránke.

Pre registráciu kliknite tu : Registrácia – voľné termíny

Našim cieľom je priniesť ľuďom radosť. Rozšíriť si obzor nielen farbami ale aj  milo prekvapiť samých seba. Na všetkých sa veľmi tešíme.

Marcela Sedláková, predseda občianskeho združenia MARESSA.